HY Networks (Shanghai) Co., Ltd.

فیبر بالا کارآمد - کربن، آرامید، UHMWPE

وفاداری و مسئولیت، نوآوری و توسعه

بیایید بهتر با هم کار کنیم

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, عامل, وارد کننده, صادر کننده, شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: Huaiying
تعداد کارمندان: 100~120
فروش سالانه: 6000000-10000000
سال تاسیس: 2015
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

HY Networks (Shanghai) Co.، Ltd. در ژانویه 2015 تاسیس شده است که متشکل از فیبرهای آرمید، فیبر کربن، فیبر فیبر و محصولات نهایی مرتبط است. این فرودگاه در منطقه پوتو واقع در نزدیکی شانگهای A20 بزرگراه بیرونی واقع شده و تنها 10 کیلومتر از فرودگاه Hongqiao است.

ما در زمینه فیبر با کارایی بالا از سال 2009 از سال 2009 پس از توسعه سریع و پایدار شرکت داشته ایم و به عنوان یکی از رهبران تامین کننده فیبر و محصولات با کارایی بالا اکنون در بازار داخلی با پشتیبانی بیش از 50 شرکت سازنده و معتبر که قیمت های خوب و کیفیت پایدار را برای ما ارائه می دهند، ما پیشنهادات سازنده ای به مشتری ارائه می دهیم و به آنها کمک می کنیم که یک راه حل کامل پیدا کنیم.

روح ما: "وفاداری و مسئولیت، نوآوری و توسعه". ما قیمت رقابتی، کیفیت عالی و بهترین خدمات را برای دستیابی به رضایت بالا از همه مشتریان ارائه می دهیم.

تاریخ

ساخته شده در سال 2015

در سال 2015: 9 میلیون دلار به فروش می رسد، کسب و کار را بر روی فیبر آرمید تمرکز می کند، مارک های الیاف فیبر آرمیدی Kolon، Taekwang و دیگران مانند Dupont، Teijin و Huvis را وارد کنید.

در سال 2016 بیش از 18 میلیون دلار به فروش می رسد، تمرکز بازار فیبر کربن را گسترش می دهد، وارداتی از مارک های طلای مانند تورای، آکساکا و Formasa.

در سال 2017 به بیش از 36 میلیون نفر برسد، فیبر UHMWPE را در زمینه کسب و کار ما اضافه کنید و در نیمه دوم سال، صادرات را شروع کنید.

در نیمه اول سال 2018 به بیش از 36 میلیون نفر برسد، همکاری عمیق خود را با بیش از 60 کارخانه ما انجام دهیم و کسب و کار را به محصولات نهایی گسترش دهیم و به طور مستقیم آنها را به خارج از کشور صادر کنیم.

سرویس

تمرکز بر الیاف با کارایی بالا و محصولات نهایی نسبی، مایل به توسعه محصولات جدید با توجه به درخواست های بالینی با تخصص حرفه ای ما در این زمینه بیش از 9 سال است.

محصولات:

با کیفیت خوب با قیمت رقابتی، ارائه توصیه های حرفه ای و مشاوره با توجه به درخواست مشتری، برخی از بهبود پس از دریافت بازخورد از مشتریان.

سرویس:

پاسخ سریع، شما می توانید با ما تماس بگیرید با تلفن، ایمیل، whatsapp، اسکایپ، wechat و QQ، ما شما را در کوتاه ترین زمان پاسخ دهید.

پیشنهاد و انتخاب بهترین حالت حمل و نقل برای ارائه مواد با توجه به حجم و وزن توسط دریا، هوا و پیک.

تیم ما

بخش واردات و فروش داخلی:

واردات فیبرهای آرمید از جمله Heracron، Acepara، Huvis، فیبر کربنی از جمله Toray، Dowaksa، ما مواد را به کارخانه های داخلی برای تولید محصولات نهایی عرضه می کنیم.

بخش صادرات:

کنسرت جزئیات تمام محصولات نهایی تولید شده توسط شرکای ما که مواد خام را از ما خرید و فروش محصولات را به مدل بین المللی

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما